Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Reklama, propagace a marketingová komunikace

Reklama, propagace a marketingová komunikace

Cena produktu Reklama, propagace a marketingová komunikace není známa.

 

Popis produktu Reklama, propagace a marketingová komunikace: Čím je kniha přínosná? Autoři si uvědomují základní problém, který sužuje řadu firem, a snaží se jim poradit, jak marketingovým sdělením prorazit ve změti přehuštěných trhů. V poslední dekádě se o...  Více informací


Reklama, propagace a marketingová komunikace - popis

Čím je kniha přínosná? Autoři si uvědomují základní problém, který sužuje řadu firem, a snaží se jim poradit, jak marketingovým sdělením prorazit ve změti přehuštěných trhů. V poslední dekádě se objevilo mnoho nových způsobů, jak produkty a služby prodávat, a mnoho nových míst, kde je propagovat. Klíčem k efektivnímu programu reklamní, propagační a marketingové komunikace je vytvořit jednolitý a jasný hlas, dobře slyšitelný v hluku mnoha protichůdných reklamních a marketingových taktik. Splnit tento úkol znamená spojit dohromady všechny aspekty firemního marketingového úsilí a zaměřit se na jediné sdělení.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Reklama, propagace a marketingová komunikace užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Ostatní knihy nebo Audioknihy, Křížovky a hry, Blahopřání.