Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Psychologie budoucnosti

Psychologie budoucnosti

Cena produktu Psychologie budoucnosti není známa.

 

Popis produktu Psychologie budoucnosti: Tento čtenářsky přístupný a ucelený přehled díla Stanislava Grofa, jednoho ze zakladatelů transpersonální psychologie, byl sestaven se záměrem, aby se s jeho prací mohla seznámit i širší veřejnost... > více informací


Psychologie budoucnosti - popis

nahoru

Tento čtenářsky přístupný a ucelený přehled díla Stanislava Grofa, jednoho ze zakladatelů transpersonální psychologie, byl sestaven se záměrem, aby se s jeho prací mohla seznámit i širší veřejnost. Tato zcela nová kniha nejenže sumarizuje jeho profesní dráhu a předchozí díla, ale také potvrzuje Grofův neocenitelný přínos pro moderní psychiatrii a psychologii, zejména jeho ústřední pojetí holotropního zážitku, v němž slovo holotropní znamená „směřující k celistvosti“. Grof neustále poukazuje, že stávající základní předpoklady a hypotézy současné psychologie a psychiatrie si žádají radikální revizi, která se zakládá na intenzivním a systematickém zkoumání holotropních zážitků. Předkládá názor, že radikální vnitřní transformace lidstva a jeho pozvednutí na vyšší úroveň vědomí může být naší jedinou šancí do budoucna.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Psychologie budoucnosti užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Ostatní knihy, Literatura - umění, Dětská literatura.

Nejlevnější Psychologie budoucnosti akční ceny - Levné Psychologie budoucnosti

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Psychologie budoucnosti stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Psychologie budoucnosti najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.