Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

První kroky s počítačem pro Windows 7 a Office 2007 Dusíková

První kroky s počítačem pro Windows 7 a Office 2007 Dusíková

Cena produktu První kroky s počítačem pro Windows 7 a Office... není známa.

 

Popis produktu První kroky s počítačem pro Windows 7 a Office 2007 Dusíková: Stali jste se hrdými majiteli svého prvního stolního nebo přenosného počítače? S prvními kroky od zapojení až po základní využití vašeho počítače vám pomůže tato kniha - nejoblíbenější průvodce za... > více informací


První kroky s počítačem pro Windows 7 a Office 2007 Dusíková - popis

nahoru

Stali jste se hrdými majiteli svého prvního stolního nebo přenosného počítače? S prvními kroky od zapojení až po základní využití vašeho počítače vám pomůže tato kniha - nejoblíbenější průvodce začínajících uživatelů počítačů u nás. Předchozí vydání knihy pomohla překonat obavy ze stroje jménem počítač již více než 500 000 čtenářů. Kniha byla kompletně přepracována, aby vyhovovala moderním trendům využití stolního počítače a notebooku - neučí vás technickým detailům, ale krok za krokem s ní zvládnete počítač zprovoznit, ovládat a používat. Srozumitelnou a názornou formou se rychle naučíte používat Windows, Word, Excel nebo Internet. To vše doplňuje přehled řešení možných problémů.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu První kroky s počítačem pro Windows 7 a Office 2007 Dusíková užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Ostatní knihy, Blahopřání.

Nejlevnější První kroky s počítačem pro Windows 7 a Office 2007 Dusíková akční ceny - Levné První kroky s počítačem pro Windows 7 a Office 2007 Dusíková

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější První kroky s počítačem pro Windows 7 a Office 2007 Dusíková stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější První kroky s počítačem pro Windows 7 a Office 2007 Dusíková najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.