Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

První kroky s internetem - 3. vydání

První kroky s internetem - 3. vydání

Cena produktu První kroky s internetem - 3. vydání není známa.

 

Popis produktu První kroky s internetem - 3. vydání: Kniha jedinečným a srozumitelným způsobem pomůže nezkušenému uživateli s těžkými začátky na internetu. Čtenář se dozví, jak využívat internetový prohlížeč, jak nejlépe na internetu nalézt požadova... > více informací


První kroky s internetem - 3. vydání - popis

nahoru

Kniha jedinečným a srozumitelným způsobem pomůže nezkušenému uživateli s těžkými začátky na internetu. Čtenář se dozví, jak využívat internetový prohlížeč, jak nejlépe na internetu nalézt požadované informace, jak založit a využívat e-mail a programy pro textovou a hlasovou komunikaci. Také se v publikaci dočte o nakupování na internetu, o internetových aukcích, specializovaných portá-lech a dozví se, co je potřeba udělat pro vlastní webovou prezentaci. Kniha bude čtenáře vést ke zvládání všech základních služeb inter-netu, tak, aby byl schopen ovládat internet v pracovních i soukromých aktivitách.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu První kroky s internetem - 3. vydání užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Ostatní knihy, Blahopřání.

Nejlevnější První kroky s internetem - 3. vydání akční ceny - Levné První kroky s internetem - 3. vydání

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější První kroky s internetem - 3. vydání stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější První kroky s internetem - 3. vydání najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.