Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Prolamování struktur

Prolamování struktur

Cena produktu Prolamování struktur není známa.

 

Popis produktu Prolamování struktur: Kniha obsahuje jedenadvacet literárněvědných prací, které vznikaly v průběhu posledních tří desetiletí a je rozdělena do čtyř částí. V prvním oddílu (Na pomezí: starší literatura a folklor) oscilu... > více informací


Prolamování struktur - popis

nahoru

Kniha obsahuje jedenadvacet literárněvědných prací, které vznikaly v průběhu posledních tří desetiletí a je rozdělena do čtyř částí. V prvním oddílu (Na pomezí: starší literatura a folklor) osciluje kolem problematiky folklorní pohádky a jejích vztahů k literatuře. Druhá část (Glosy k literatuře pro mládež) nabízí průhledy, které v této oblasti odkrývají jak vnitřní specifičnost tvorby pro děti, tak i souvislosti, kterými je spjata s celkovým literárním kontextem a myšlením o literatuře. Ve studiích soustředěných v oddíle Dějiny a tvorba otvírá autorčin hermeneutický přístup otázky, které zasazují mnohá známá díla 19. století do širších, filozoficky podmíněných souvislostí. Ve čtvrté části (Prolamování struktur) vrcholí reflexe strukturalistické metody a zároveň vyvstávají z těchto studií kontury nového poststrukturalistického konceptu literární historie.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Prolamování struktur užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Ostatní knihy, Blahopřání.

Nejlevnější Prolamování struktur akční ceny - Levné Prolamování struktur

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Prolamování struktur stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Prolamování struktur najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.