Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Prezentace v marketingových komunikacích

Prezentace v marketingových komunikacích

Cena:

254

Hlídat cenu

Popis produktu Prezentace v marketingových komunikacích: Kniha: Ladislav Kopecký: Prezentace v marketingových komunikacíchDnešní svět křižují miliardy nejrůznějších sdělení a informací. Přes veškerý dynamický rozvoj elektronických médií a technologií pa... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Získejte peníze z každého nákupu! Až 10,5% zpět

Všechny obchody

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost
     
Pokud máte zkušenost s obchodem Martinus.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Martinus.cz popsal.
doprava zdarma
Skladem
     
Pokud máte zkušenost s obchodem Kosmas.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Kosmas.cz popsal.

Prezentace v marketingových komunikacích - popis

nahoru

Kniha: Ladislav Kopecký: Prezentace v marketingových komunikacíchDnešní svět křižují miliardy nejrůznějších sdělení a informací. Přes veškerý dynamický rozvoj elektronických médií a technologií patří k velkým ironiím dnešní doby, že komunikace ve světě se stává stále obtížnější.Ukazuje se, že strukturovaná a srozumitelná komunikace, kterou přivedl na svět marketing, by se měla stát součástí a hlavním námětem globálního výchovného programu. A právě prezentace není ničím jiným než jedním z mnoha nástrojů osobní marketingové komunikace. Stává se každodenním chlebem, a to nejen v marketingu. Bez schopnosti prezentovat se dnes neobejde téměř nikdo. Kniha obsahuje základní definice prezentačních dovedností z hlediska talentu, disciplíny a technik. Přináší systém plánování a organizace prezentace, analyzuje cílovou skupinu, pro kterou je obsah prezentace určen, doporučuje prezentační nástroje a pomůcky, technologie přípravy. Uvádí přehled základních stylových přístupů, nedostatků a chyb, a nezapomíná ani na virtuální prezentace, jako je telefon, video, web či e-mail.

Výrobce Grada
Druh Management, marketing

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Prezentace v marketingových komunikacích užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Ostatní knihy, Literatura - umění, Dětská literatura.

Nejlevnější Prezentace v marketingových komunikacích akční ceny - Levné Prezentace v marketingových komunikacích

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Prezentace v marketingových komunikacích stojí 254 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Prezentace v marketingových komunikacích najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.