Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Pozvání do psychologie osobnosti

Pozvání do psychologie osobnosti

Cena produktu Pozvání do psychologie osobnosti není známa.

 

Popis produktu Pozvání do psychologie osobnosti: Kniha uvádí do všech významných témat psychologie osobnosti a pomáhá formovat způsoby myšlení o osobnosti. Pojednává o tom, z čeho se osobnost skládá, jaké jsou složky osobnosti a druhy vlastností... > více informací


Pozvání do psychologie osobnosti - popis

nahoru

Kniha uvádí do všech významných témat psychologie osobnosti a pomáhá formovat způsoby myšlení o osobnosti. Pojednává o tom, z čeho se osobnost skládá, jaké jsou složky osobnosti a druhy vlastností. Objasňování osobnosti se opírá o nejnovější poznatky z výzkumů osobnosti a ze světové odborné literatury. Kniha razí novou cestu postupného odkrývání vlastností a procesů, na nichž závisí, jak si člověk uvědomuje sebe a svou životní situaci, jak jedná a jak zvládá úkoly života. Zvolený postup výkladu vede čtenáře krok za krokem k psychologickému poznání úlohy vlastností osobnosti v řízení lidského vědomí a jednání. Díky použitému členění látky je kniha netradičním úvodem do porozumění a pochopení sebe i druhých. Autor, který je profesorem psychologie na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně, v knize zužitkoval svou mnohaletou zkušenost z výuky psychologie osobnosti na vysoké škole i z přednášek pro personalisty a pracovníky pomáhajících profesí. Vladimír Smékal se zabývá též psychodiagnostikou a metodologií výzkumu a v současné době vede Centrum výzkumu vývoje osobnosti. Vyučuje též psychologii na Fakultě humanitních studií Univerzity Karlovy v Praze a na Teologické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. Přednášel též na několika zahraničních univerzitách.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Pozvání do psychologie osobnosti užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Ostatní knihy, Literatura - umění, Dětská literatura.

Nejlevnější Pozvání do psychologie osobnosti akční ceny - Levné Pozvání do psychologie osobnosti

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Pozvání do psychologie osobnosti stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Pozvání do psychologie osobnosti najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.