Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

PowerPoint + Outlook + OneNote 2007 - Snadno & rychle k cíli!

PowerPoint + Outlook + OneNote 2007 - Snadno & rychle k cíli!

Cena produktu PowerPoint + Outlook + OneNote 2007 - Snadno ... není známa.

 

Popis produktu PowerPoint + Outlook + OneNote 2007 - Snadno & rychle k cíli!: Řada nových obrazových příruček na populární kancelářské programy Microsoft Office 2007. Příručky Snadno &a rychle k cíli! na Word, Excel, PowerPoint a další programy přinášejí vždy na 112 stranác... > více informací


PowerPoint + Outlook + OneNote 2007 - Snadno & rychle k cíli! - popis

nahoru

Řada nových obrazových příruček na populární kancelářské programy Microsoft Office 2007. Příručky Snadno &a rychle k cíli! na Word, Excel, PowerPoint a další programy přinášejí vždy na 112 stranách zcela nový a unikátní druh výkladu, který se obrazově, s řadou názorných ilustrací, vyznačení a šipek, za pomoci metody krok za krokem, soustředí na zcela konkrétní, nejčastější činnosti při používání těchto programů. Navíc je každá příručka doplněna o kompletní seznam klávesových zkratek a praktický rejstřík.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu PowerPoint + Outlook + OneNote 2007 - Snadno & rychle k cíli! užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Ostatní knihy, Literatura - umění, Dětská literatura.

Nejlevnější PowerPoint + Outlook + OneNote 2007 - Snadno & rychle k cíli! akční ceny - Levné PowerPoint + Outlook + OneNote 2007 - Snadno & rychle k cíli!

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější PowerPoint + Outlook + OneNote 2007 - Snadno & rychle k cíli! stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější PowerPoint + Outlook + OneNote 2007 - Snadno & rychle k cíli! najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.