Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

PORTÁL Základy pedagogicko-psychologického výzkumu

PORTÁL Základy pedagogicko-psychologického výzkumu

Cena produktu PORTÁL Základy pedagogicko-psychologického výzkumu není známa.

 

Popis produktu PORTÁL Základy pedagogicko-psychologického výzkumu: Publikace se zaměřuje na výzkum v pedagogice a psychologii s ohledem na učitelskou profesi. Je svou povahou didaktická. Záměrem autorů je ukázat a zpřístupnit budoucím i stávajícím učitelům možnos... > více informací


PORTÁL Základy pedagogicko-psychologického výzkumu - popis

nahoru

Publikace se zaměřuje na výzkum v pedagogice a psychologii s ohledem na učitelskou profesi. Je svou povahou didaktická. Záměrem autorů je ukázat a zpřístupnit budoucím i stávajícím učitelům možnosti a limity kvalitativních a kvantitativních výzkumných přístupů v takové podobě, aby byli schopni porozumět publikovaným výzkumům a využít jejich výsledky, případně realizovat vlastní výzkumná šetření, a to nejen v průběhu studia, ale i následně ve své praxi.
Kniha se zabývá oběma přístupy současně a je cílena na učitelskou profesi. Právě v tom tkví, oproti zavedeným metodologickým publikacím, její ojedinělost. Mgr. Martin Skutil, Ph.D., je odborným asistentem na Ústavu primární a preprimární edukace Pedagogické fakulty UHK. Mezi další autory patří prof. PhDr. Jan Průcha, DrSc., Dr.h.c., přední odborník v oblasti pedagogiky a pedagogického výzkumu v České republice. Ostatní členové autorského kolektivu jsou akademickými pracovníky na Pedagogické fakultě UHK a na Pedagogické fakultě UP v Olomouci. Všichni členové týmu jsou řešiteli či spoluřešiteli grantových projektů v oboru pedagogika či psychologie a publikují v českých i zahraničních odborných periodicích.

Výrobce Portál

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu PORTÁL Základy pedagogicko-psychologického výzkumu užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Ostatní knihy, Blahopřání.

Nejlevnější PORTÁL Základy pedagogicko-psychologického výzkumu akční ceny - Levné PORTÁL Základy pedagogicko-psychologického výzkumu

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější PORTÁL Základy pedagogicko-psychologického výzkumu stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější PORTÁL Základy pedagogicko-psychologického výzkumu najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.