Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

PORTÁL Šimonovy pracovní listy 18

PORTÁL Šimonovy pracovní listy 18

Cena:

142

Hlídat lepší cenu

Popis produktu PORTÁL Šimonovy pracovní listy 18: Pracovní sešit se zaměřuje na procvičování dovednosti rozlišování geometrických tvarů, barev, na rozvoj pozornosti a postřehu, zrakové syntézy a analýzy u předškolních dětí, zrakové diferenciace. ...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Nabídka obchodu

     
Pokud máte zkušenost s obchodem Knihy123, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Knihy123 popsal.
Doprava zdarma
Do 3 dnů
Do obchodu

PORTÁL Šimonovy pracovní listy 18 - popis

Pracovní sešit se zaměřuje na procvičování dovednosti rozlišování geometrických tvarů, barev, na rozvoj pozornosti a postřehu, zrakové syntézy a analýzy u předškolních dětí, zrakové diferenciace. Pracovní listy vycházejí z grafické stylizace reálií dětského světa, kde je potřeba doplnit, dokreslit obrázek částmi či prvky souvisejícími se základními geometrickými tvary. Pracovní list je doprovázen metodickými pokyny, říkankami, přehledem cílů činnosti, úkoly a otázkami pro další práci s obrázkem, tipy k dalšímu rozvíjení, nápady na pohybové improvizace na dané téma, úkoly a otázky k rozvíjení výtvarného i slovního vyjádření, procvičování grafomotoriky. Ladislava Horová je učitelkou v MŠ a autorkou knížky Ve školce je bezva (Portál, 2010).

Výrobce Portál
Druh Humanitní vědy

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu PORTÁL Šimonovy pracovní listy 18 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Ostatní knihy nebo Audioknihy, Křížovky a hry, Blahopřání.