Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

PORTÁL Projekty dramatické výchovy pro mladší školní věk

PORTÁL Projekty dramatické výchovy pro mladší školní věk

Cena produktu PORTÁL Projekty dramatické výchovy pro mladší ... není známa.

 

Popis produktu PORTÁL Projekty dramatické výchovy pro mladší školní věk: Publikace obsahuje výběr z dramatickovýchovných projektů určených dětem od 6 do 11 let, vhodných pro práci v ZŠ i v literárně dramatických oborech ZUŠ a střediscích volného času. Mohou být také ... > více informací


PORTÁL Projekty dramatické výchovy pro mladší školní věk - popis

nahoru

Publikace obsahuje výběr z dramatickovýchovných projektů určených dětem od 6 do 11 let, vhodných pro práci v ZŠ i v literárně dramatických oborech ZUŠ a střediscích volného času. Mohou být také inspirací pro práci center tvořivé dramatiky, která nabízejí projekty školám, nebo se stát součástí animační práce muzeí a galerií. Projekty vycházejí z praxe posluchačů, v některých případech absolventů katedry výchovné dramatiky DAMU Praha. Vznikly jako samostatné absolventské projekty nebo jako skupinové projekty v rámci výuky didaktiky oboru i v praxi. Všechny navrhované projekty s výjimkou jednoho byly v praxi realizovány. Projekty obsahují metodické poznámky a další komentáře didaktického a dramaturgického charakteru. Jsou doplněny fotografiemi z realizace i obrazovým materiálem, který byl použit v průběhu práce, literárními texty a dalšími přílohami. Eva Machková vystudovala divadelní vědu a pedagogiku, založila katedru výchovné dramatiky na DAMU; učí didaktiku, teorii a historii divadelní vědy. Vydala několik publikací: Dětské divadlo 1 a 2, Základy dramatické výchovy, Metodika dramatické výchovy, Úvod od studia dramatické výchovy, Volba literární látky pro dramatickou výchovu, Jak se učí dramatická výchova. V Portálu vyšla její kniha Projekty dramatické výchovy pro středoškoláky (2011).

Výrobce Portál
Druh Humanitní vědy

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu PORTÁL Projekty dramatické výchovy pro mladší školní věk užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Ostatní knihy, Blahopřání.

Nejlevnější PORTÁL Projekty dramatické výchovy pro mladší školní věk akční ceny - Levné PORTÁL Projekty dramatické výchovy pro mladší školní věk

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější PORTÁL Projekty dramatické výchovy pro mladší školní věk stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější PORTÁL Projekty dramatické výchovy pro mladší školní věk najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.