Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Polák, Hulmáková, Kybic, Stočesová Praktikum z trestního práva hmotného SK31

Polák, Hulmáková, Kybic, Stočesová Praktikum z trestního práva hmotného SK31

Cena produktu Polák, Hulmáková, Kybic, Stočesová Praktikum z... není známa.

 

Popis produktu Polák, Hulmáková, Kybic, Stočesová Praktikum z trestního práva hmotného SK31: Příručka je určena pro seminární výuku trestního práva ve studiu magisterském a bakalářském. Cílem je pomoci studentům pochopit pojmy a instituty zvláštní části trestního práva hmotného na řešení ... > více informací


Polák, Hulmáková, Kybic, Stočesová Praktikum z trestního práva hmotného SK31 - popis

nahoru

Příručka je určena pro seminární výuku trestního práva ve studiu magisterském a bakalářském. Cílem je pomoci studentům pochopit pojmy a instituty zvláštní části trestního práva hmotného na řešení praktických příkladů a doplnit tak jejich teoretické poznatky o dovednosti aplikace trestního práva.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Polák, Hulmáková, Kybic, Stočesová Praktikum z trestního práva hmotného SK31 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Blahopřání, Ostatní knihy.

Nejlevnější Polák, Hulmáková, Kybic, Stočesová Praktikum z trestního práva hmotného SK31 akční ceny - Levné Polák, Hulmáková, Kybic, Stočesová Praktikum z trestního práva hmotného SK31

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Polák, Hulmáková, Kybic, Stočesová Praktikum z trestního práva hmotného SK31 stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Polák, Hulmáková, Kybic, Stočesová Praktikum z trestního práva hmotného SK31 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.