Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Podniková strategie - Kourdi Jeremy

Podniková strategie - Kourdi Jeremy

Cena produktu Podniková strategie - Kourdi Jeremy není známa.

 

Popis produktu Podniková strategie - Kourdi Jeremy: Podniková strategie je mapa, která vede podnik, tým nebo jednotlivce tam, kde chtějí být. Problém je, že tuto cestu je třeba podniknout v terénu a podmínkách, které se neustále mění. Jeremy Kourdi... > více informací


Podniková strategie - Kourdi Jeremy - popis

nahoru

Podniková strategie je mapa, která vede podnik, tým nebo jednotlivce tam, kde chtějí být. Problém je, že tuto cestu je třeba podniknout v terénu a podmínkách, které se neustále mění. Jeremy Kourdi nabízí návod, jak na cestě k růstu nejlépe obstát – právě díky vytvoření a zavedení správné podnikové strategie. Na příkladech ukazuje, jaké pasti mohou na manažery a majitele společností číhat a jaká rozhodnutí vedou k jejich úspěšnému překonání. „Kniha nabízí ucelený vhled do oblasti strategického managementu, rámovaného podnikatelským prostředím USA. Přibližuje moderní metody řízení podniku a objasňuje základní pojmy z oblasti strategického řízení. Vysvětluje tvorbu úspěšné strategie a upozorňuje na možné chyby při její tvorbě vedoucí k nezdaru podnikání. Autor se přitom opírá o reálné případové studie a ilustruje tak důležitost nejen strategického řízení, ale i strategického myšlení.“ – Jiří Novotný, docent Ekonomicko-správní fakulty Masarykovy univerzity Jeremy Kourdi je zkušený spisovatel, kouč a konzultant v oblasti rozvoje podnikání. Je autorem dvou desítek úspěšných knih, během své kariéry pracoval pro velké korporace, vydavatelství a ekonomické školy ve Velké Británii i ve zbytku světa, mezi nimi pro HSBC, The Economist Group, Pearson, PricewaterhouseCoopers, London Business School nebo IMD.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Podniková strategie - Kourdi Jeremy užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Blahopřání, Ostatní knihy.

Nejlevnější Podniková strategie - Kourdi Jeremy akční ceny - Levné Podniková strategie - Kourdi Jeremy

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Podniková strategie - Kourdi Jeremy stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Podniková strategie - Kourdi Jeremy najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.