Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Počítačové sítě pro začínající správce

Počítačové sítě pro začínající správce

Cena produktu Počítačové sítě pro začínající správce není známa.

 

Popis produktu Počítačové sítě pro začínající správce: Sestavit, konfigurovat a provozovat vlastní síť nemusí být zapovězeno ani začátečníkům. Pomocí této praktické učebnice se snadno naučíte vše, co má administrátor sítí pro začátek znát a umět. Ve 4... > více informací


Počítačové sítě pro začínající správce - popis

nahoru

Sestavit, konfigurovat a provozovat vlastní síť nemusí být zapovězeno ani začátečníkům. Pomocí této praktické učebnice se snadno naučíte vše, co má administrátor sítí pro začátek znát a umět. Ve 4. aktualizovaném a rozšířeném vydání bestselleru, jenž pomohl tisícům začátečníků vstoupit do světa sítí, se dozvíte aktuální informace o moderní administraci sítí ve Windows i v Linuxu. Výklad doplňuje nejnutnější množství technických informací a principů stavby a fungování sítí i jejich protokolů. To vše bez nutnosti předchozích odborných znalostí.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Počítačové sítě pro začínající správce užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Blahopřání, Ostatní knihy.

Nejlevnější Počítačové sítě pro začínající správce akční ceny - Levné Počítačové sítě pro začínající správce

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Počítačové sítě pro začínající správce stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Počítačové sítě pro začínající správce najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.