Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Po světě s mikrofonem

Po světě s mikrofonem

Cena produktu Po světě s mikrofonem není známa.

 

Popis produktu Po světě s mikrofonem: Kniha: Věra Šťovíčková-Heroldová: Po světě s mikrofonemZnámá rozhlasová reportérka připravila pro edici Osudy vzpomínky na své zpravodajské působení především v afrických zemích, které v šedesátýc... > více informací


Po světě s mikrofonem - popis

nahoru

Kniha: Věra Šťovíčková-Heroldová: Po světě s mikrofonemZnámá rozhlasová reportérka připravila pro edici Osudy vzpomínky na své zpravodajské působení především v afrických zemích, které v šedesátých letech získávaly nezávislost. Život evropského novináře v nich byl jedno velké dobrodružství. Připomíná i slavnou éru zahraniční redakce Čs. rozhlasu, kde jejími kolegy byli například Jan Petránek, Karel Kyncl či Jiří Dienstbier. Závěr knihy tvoří vzpomínky na období normalizace, kdy autorka směla vykonávat jen podřadné práce. Východiskem se pro ni stalo překládání knih, po roce 1989 zlegalizované, v němž dosáhla mnoha úspěchů.

Výrobce Radioservis

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Po světě s mikrofonem užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Ostatní knihy, Blahopřání.

Nejlevnější Po světě s mikrofonem akční ceny - Levné Po světě s mikrofonem

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Po světě s mikrofonem stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Po světě s mikrofonem najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.