Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Pět nejdůležitějších dovedností při jednání s lidmi

Pět nejdůležitějších dovedností při jednání s lidmi

Cena produktu Pět nejdůležitějších dovedností při jednání s ... není známa.

 

Popis produktu Pět nejdůležitějších dovedností při jednání s lidmi: Kniha: Dale Carnegie: Pět nejdůležitějších dovedností při jednání s lidmi Dale Carnegie byl průkopníkem toho, čemu dnes říkáme úsilí zaměřené na rozvoj lidského potenciálu. Jeho knihy a kurzy pomo... > více informací


Pět nejdůležitějších dovedností při jednání s lidmi - popis

nahoru

Kniha: Dale Carnegie: Pět nejdůležitějších dovedností při jednání s lidmi Dale Carnegie byl průkopníkem toho, čemu dnes říkáme úsilí zaměřené na rozvoj lidského potenciálu. Jeho knihy a kurzy pomohly milionům lidí na celém světě získat sebedůvěru při jednání s lidmi. Kniha Pět nejdůležitějších dovedností při jednání s lidmi (s podtitulem Jak se prosadit, naučit se naslouchat a řešit konflikty) staví na základech jeho nesmrtelných pravidel. Když ji prostudujete, získáte schopnost zaměřit se na faktory, které mohou vás osobně i vaši firmu výrazně posunout vpřed. Dozvíte se, jak je možné i v turbulentních podmínkách současného světa úspěšně aplikovat časem prověřená carnegiovská pravidla mezilidských vztahů, takže budete schopni uvolněně a plnohodnotně komunikovat ve všech pracovních i osobních situacích a získáte respekt druhých. Zvýší se zároveň i vaše sebedůvěra, protože budete umět předat své myšlenky s větší jistotou, dopadem i i srozumitelností.

Výrobce Beta
Druh Humanitní vědy

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Pět nejdůležitějších dovedností při jednání s lidmi užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Ostatní knihy, Blahopřání.

Nejlevnější Pět nejdůležitějších dovedností při jednání s lidmi akční ceny - Levné Pět nejdůležitějších dovedností při jednání s lidmi

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Pět nejdůležitějších dovedností při jednání s lidmi stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Pět nejdůležitějších dovedností při jednání s lidmi najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.