Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Pavlína Springerová: Západní Sahara - zapomenutý konflikt

Pavlína Springerová: Západní Sahara - zapomenutý konflikt

Cena produktu Pavlína Springerová: Západní Sahara - zapomenu... není známa.

 

Popis produktu Pavlína Springerová: Západní Sahara - zapomenutý konflikt: Předkládaná publikace se věnuje v českém prostředí nepříliš známému sporu o Západní Saharu, jenž započal v roce 1975, kdy původně španělskou kolonii anektovalo sousední Maroko. Navzdory skutečnost... > více informací


Pavlína Springerová: Západní Sahara - zapomenutý konflikt - popis

nahoru

Předkládaná publikace se věnuje v českém prostředí nepříliš známému sporu o Západní Saharu, jenž započal v roce 1975, kdy původně španělskou kolonii anektovalo sousední Maroko. Navzdory skutečnosti, že se na počátku 90. let minulého století podařilo ozbrojenou fázi konfliktu s pomocí mezinárodních organizací ukončit, zůstává celý spor doposud nevyřešen.
Hlavním cílem předkládané knihy je nabídnout čtenáři co nejkomplexnější a analytický pohled na západosaharskou problematiku, resp. na západosaharsko-marocký konflikt ve všech jeho vývojových etapách.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Pavlína Springerová: Západní Sahara - zapomenutý konflikt užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Blahopřání, Ostatní knihy.

Nejlevnější Pavlína Springerová: Západní Sahara - zapomenutý konflikt akční ceny - Levné Pavlína Springerová: Západní Sahara - zapomenutý konflikt

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Pavlína Springerová: Západní Sahara - zapomenutý konflikt stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Pavlína Springerová: Západní Sahara - zapomenutý konflikt najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.