Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Panzerkampfwagen IV Ausf.G,H a J

Panzerkampfwagen IV Ausf.G,H a J

Cena produktu Panzerkampfwagen IV Ausf.G,H a J není známa.

 

Popis produktu Panzerkampfwagen IV Ausf.G,H a J: Kniha: Panzerkampfwagen IV Ausf.G,H a J1942-45 Publikace představuje jeden z nejpočetnějších a nejúspěšnějších německých tanků nasazených ve druhé světové válce. Detailně jsou představeny varianty... > více informací


Panzerkampfwagen IV Ausf.G,H a J - popis

nahoru

Kniha: Panzerkampfwagen IV Ausf.G,H a J1942-45 Publikace představuje jeden z nejpočetnějších a nejúspěšnějších německých tanků nasazených ve druhé světové válce. Detailně jsou představeny varianty řady IV, která sehrála stěžejní roli zprvu při podpoře pěchoty. Přestože se pak objevily novější tanky Panther a Tiger, PzKpfw IV nadále tvořily páteř německých tankových jednotek až do konce války. Až do roku 1942 byly PzKpfw IV vyzbrojeny krátkohlavňovým kanonem 7,5cm KwK L/24, poté byl do nich zabudován kanon ráže 7,5 cm a staly se hlavním tankem ve výzbroji tankových divizí, Panzer Divisionen. Doplněno množstvím kreseb, tabulek a dobových fotografií.

Výrobce Grada
Druh Věda a technika

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Panzerkampfwagen IV Ausf.G,H a J užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Blahopřání, Ostatní knihy.

Nejlevnější Panzerkampfwagen IV Ausf.G,H a J akční ceny - Levné Panzerkampfwagen IV Ausf.G,H a J

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Panzerkampfwagen IV Ausf.G,H a J stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Panzerkampfwagen IV Ausf.G,H a J najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.