Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Opravujeme automobil

Opravujeme automobil

Cena produktu Opravujeme automobil není známa.

 

Popis produktu Opravujeme automobil: V životě nastávají neobvyklé situace a mezi ně jistě patří zatopení motorového vozidla vodou. Co si počít, když z vozidla vytéká voda a bláto, jak zabránit následným škodám , kdy se dá zprovoznění... > více informací


Opravujeme automobil - popis

nahoru

V životě nastávají neobvyklé situace a mezi ně jistě patří zatopení motorového vozidla vodou. Co si počít, když z vozidla vytéká voda a bláto, jak zabránit následným škodám , kdy se dá zprovoznění vozidla zvládnout vlastními silami a jak při opravě postupovat krok za krokem? Na všechny otázky naleznete odpověď v publikaci Opravujeme automobil poškozený vodou, deštěm, povodněmi. Knihu jistě ocení i řidiči terénních vozidel, kteří často jezdí drsnou přírodou nebo říčními brody.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Opravujeme automobil užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Blahopřání, Ostatní knihy.

Nejlevnější Opravujeme automobil akční ceny - Levné Opravujeme automobil

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Opravujeme automobil stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Opravujeme automobil najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.