Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Opozice 68

Opozice 68

Cena produktu Opozice 68 není známa.

 

Popis produktu Opozice 68: Kniha: Jiří Hoppe: Opozice 68Sociální demokracie, KAN a K 231 v období pražského jara Jiří Hoppe se ve své práci o pražském jaru 1968 zaměřil na tři významné společensko-politické aktivity občanů,... > více informací


Opozice 68 - popis

nahoru

Kniha: Jiří Hoppe: Opozice 68Sociální demokracie, KAN a K 231 v období pražského jara Jiří Hoppe se ve své práci o pražském jaru 1968 zaměřil na tři významné společensko-politické aktivity občanů, které směřovaly proti mocenskému monopolu komunistické strany a k obnově pluralitní demokracie. Šlo jednak o pokus obnovit sociální demokracii jako tradiční politickou stranu, dále o snahu lidí stojících zcela mimo stávající politické struktury ustavit nějakou základnu pro svou veřejnou aktivitu v podobě Klubu angažovaných nestraníků (KAN), a konečně o úsilí bývalých politických vězňů založit organizaci, která by se zpočátku zaměřila především na rehabilitace, Klub 231.

Výrobce Prostor
Druh Politika a právo

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Opozice 68 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Ostatní knihy, Literatura - umění, Dětská literatura.

Nejlevnější Opozice 68 akční ceny - Levné Opozice 68

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Opozice 68 stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Opozice 68 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.