Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Odvodnění domu - Anglické dvorky, drenáže, vzduchové dutiny

Odvodnění domu - Anglické dvorky, drenáže, vzduchové dutiny

Cena:

135

Hlídat cenu

Popis produktu Odvodnění domu - Anglické dvorky, drenáže, vzduchové dutiny: Odvodňovací systémy byly a stále jsou nejdůležitější součástí každé stavby. S anglickými dvorky se setkáváme už u historických staveb a pořád jsou výborným opatřením proti vnikání vody do zdiva. T... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Získejte peníze z každého nákupu! Až 10,5% zpět

Všechny obchody

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost
     
Pokud máte zkušenost s obchodem Kosmas.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Kosmas.cz popsal.
     
Pokud máte zkušenost s obchodem Beletrie.eu, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Beletrie.eu popsal.
Skladem
Získejte z nákupu
až 1.05% zpět!
     
Pokud máte zkušenost s obchodem Martinus.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Martinus.cz popsal.
doprava zdarma
Do 3 dnů

Odvodnění domu - Anglické dvorky, drenáže, vzduchové dutiny - popis

nahoru

Odvodňovací systémy byly a stále jsou nejdůležitější součástí každé stavby. S anglickými dvorky se setkáváme už u historických staveb a pořád jsou výborným opatřením proti vnikání vody do zdiva. Tyto části staveb slouží zároveň k osvětlení suterénních místností, a proto jsou hlavním tématem již druhého vydání úspěšného titulu. Přepracované vydání je rozšířeno o tři důležité kapitoly - 1. Řešení podlah v souvislosti se sanacemi vlhkého zdiva, 2. Dlouhodobě provizorní řešení zavlhlých povrchů, 3. Výkopové práce, jako součást sanace zdiva. Nové fotografie a doplňující texty přibyly i ke kapitolám věnovaným příčinám vzniku nadměrné vlhkosti a odvodnění spodní stavby. Samozřejmě zde nechybí přílohy, které čtenářům nabízejí varianty řešení a realizací odvlhčování suterénního zdiva. Publikaci, výjimečnou svým zaměřením na prevenci, jistě ocení majitelé a uživatelé nemovitostí, stejně jako pracovníci stavebních firem, které stavbu či rekonstrukci takových konstrukcí provádějí.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Odvodnění domu - Anglické dvorky, drenáže, vzduchové dutiny užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Ostatní knihy, Dětská literatura.

Nejlevnější Odvodnění domu - Anglické dvorky, drenáže, vzduchové dutiny akční ceny - Levné Odvodnění domu - Anglické dvorky, drenáže, vzduchové dutiny

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Odvodnění domu - Anglické dvorky, drenáže, vzduchové dutiny stojí 135 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Odvodnění domu - Anglické dvorky, drenáže, vzduchové dutiny najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.