Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Obchodní a manažerská prezentace

Obchodní a manažerská prezentace

Cena produktu Obchodní a manažerská prezentace není známa.

 

Popis produktu Obchodní a manažerská prezentace: Kniha: Aleš Kabátek; Olga Lošťáková: Obchodní a manažerská prezentace Ve velmi praktické a názorné plnobarevné publikaci doprovázené fotografiemi a DVD s testy a videi získáte užitečný návod, jak ... > více informací


Obchodní a manažerská prezentace - popis

nahoru

Kniha: Aleš Kabátek; Olga Lošťáková: Obchodní a manažerská prezentace Ve velmi praktické a názorné plnobarevné publikaci doprovázené fotografiemi a DVD s testy a videi získáte užitečný návod, jak připravit a uskutečnit úspěšnou prezentaci vlastní osoby, návrhu, projektu, produktu apod. Kniha je návodným a dobře zapamatovatelným "manuálem" prezentace, který vás uchrání chyb, jichž se lidé při prezentaci často dopouštějí, a povede vás krok za krokem v přípravě a realizaci efektivní prezentace, která zaujme a získá auditorium pro prezentovanou "věc". Dozvíte se, jak se osobnostně "nastavit" na dané auditorium, jak připravit obsah prezentace a jak ho působivě podat. Zjistíte, jak udělat prezentaci interaktivní, jak zvládat obtížné situace, jak strukturovat jednotlivé části prezentace či jak vhodně využívat audiovizuální techniku. Takto praktickou a návodnou publikaci na dané téma na trhu nenajdete.

Výrobce Grada
Druh Management, marketing

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Obchodní a manažerská prezentace užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Ostatní knihy, Literatura - umění, Dětská literatura.

Nejlevnější Obchodní a manažerská prezentace akční ceny - Levné Obchodní a manažerská prezentace

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Obchodní a manažerská prezentace stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Obchodní a manažerská prezentace najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.