Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Neželezné kovy

Neželezné kovy

Cena produktu Neželezné kovy není známa.

 

Popis produktu Neželezné kovy:  Příručka je druhým aktualizovaným stejného názvu. Vychází v době, kdy mezinárodní propojení průmyslu se  stále více  rozšiřuje a výroba se zajišťuje podle zahraniční konstrukční dokumentace, v ní...  Více informací


Neželezné kovy - popis

 Příručka je druhým aktualizovaným stejného názvu. Vychází v době, kdy mezinárodní propojení průmyslu se  stále více  rozšiřuje a výroba se zajišťuje podle zahraniční konstrukční dokumentace, v níž označení materiálu odpovídá  technickým  normám země původu této dokumentace. Obsah této knihy je zaměřen na to, aby její uživatel nalezl snadno  informace o  ekvivalentech značek českých (slovenských) a zahraničních neželezných kovů, jejich vztahu na technické normy,  včetně  specifikace chemického složení. Kniha obsahuje téměř 18 000 značek. Z českých materiálů kniha uvádí všechny značky  z ČSN  vydaných k 1.1.2005 a některé z podnikových norem výrobců.

Detaily
brožovaná vazba
český jazyk


Vazba: brožovaná vazba
Jazyk: český jazyk
Rok vydání: 2005

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Neželezné kovy užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Ostatní knihy, Křížovky a hry, Beletrie.