Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Neuróza a lidský růst

Neuróza a lidský růst

Cena produktu Neuróza a lidský růst není známa.

 

Popis produktu Neuróza a lidský růst: V knize Neuróza a lidský růst píše autorka, jedna z nejuznávanějších postav působících na poli psychoanalýzy, o neurotickém procesu jako o zvláštní formě lidského vývoje, jako o protikladu zdravéh... > více informací


Neuróza a lidský růst - popis

nahoru

V knize Neuróza a lidský růst píše autorka, jedna z nejuznávanějších postav působících na poli psychoanalýzy, o neurotickém procesu jako o zvláštní formě lidského vývoje, jako o protikladu zdravého růstu. Popisuje různá stádia tohoto procesu, neurotické projevy, tyranii vnitřních příkazů a neurotická řešení konfliktů, ... Titul: Neuróza a lidský růst Autor: Horney Karen EAN: 9788072057153 ISBN: 80-7205-715-4 Nakladatel: Pragma Rok vydání: 2005 Vazba: Paperback Rozměry: 140 x 200 mm Počet stran: 334 Váha: 362 g Neuróza a lidský růst - Horney Karen V knize Neuróza a lidský růst píše autorka, jedna z nejuznávanějších postav působících na poli psychoanalýzy, o neurotickém procesu jako o zvláštní formě lidského vývoje, jako o protikladu zdravého růstu. Popisuje různá stádia tohoto procesu, neurotické projevy, tyranii vnitřních příkazů a neurotická řešení konfliktů, jež pramení z nezdravých postojů jako je dominace, sebezapírání, závislost či rezignace. Popisuje síly, jež člověku napomáhají nebo naopak brání uvědomit si svoje možnosti. Toto již 40. vydání knihy obsahuje novou předmluvu od PhDr. Stephanie Steinfeld a MUDr. Jeffreyho Rubina z Amerického psychoanalytického institutu.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Neuróza a lidský růst užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Ostatní knihy, Blahopřání.

Nejlevnější Neuróza a lidský růst akční ceny - Levné Neuróza a lidský růst

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Neuróza a lidský růst stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Neuróza a lidský růst najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.