Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Neslučitelnost výkonu funkce soudce s jnými funkcemi a činnostmi

Neslučitelnost výkonu funkce soudce s jnými funkcemi a činnostmi

Cena produktu Neslučitelnost výkonu funkce soudce s jnými fu... není známa.

 

Popis produktu Neslučitelnost výkonu funkce soudce s jnými funkcemi a činnostmi: Autor Martin Kopa skoumá v publikaci institut neslučitelnosti funkce soudce s jinými funkcemi a činnostmi a na základě objektivně zjištěných argumentů dochází k tomu, jaká je současná pozice tohot... > více informací


Neslučitelnost výkonu funkce soudce s jnými funkcemi a činnostmi - popis

nahoru

Autor Martin Kopa skoumá v publikaci institut neslučitelnosti funkce soudce s jinými funkcemi a činnostmi a na základě objektivně zjištěných argumentů dochází k tomu, jaká je současná pozice tohoto institutu v českém ústavním řádu a jaké funkce či druh funkcí jsou s pozicí soudce slučitelné, resp. neslučitelné. Přínosem je nejen přehledný teoretický rozbor příslušných pramenů, ale v praktické rovině také jistý návod pro soudce, kterých funkcí a činností by se ve své profesionální kariéře měli vyvarovat, resp. ve kterých funkcích a činnostech naopak mohou působit bez obav.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Neslučitelnost výkonu funkce soudce s jnými funkcemi a činnostmi užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Blahopřání, Ostatní knihy.

Nejlevnější Neslučitelnost výkonu funkce soudce s jnými funkcemi a činnostmi akční ceny - Levné Neslučitelnost výkonu funkce soudce s jnými funkcemi a činnostmi

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Neslučitelnost výkonu funkce soudce s jnými funkcemi a činnostmi stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Neslučitelnost výkonu funkce soudce s jnými funkcemi a činnostmi najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.