Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Největší hvězdy fotbalu - 1000 nejlepších fotbalistů světa

Největší hvězdy fotbalu - 1000 nejlepších fotbalistů světa

Cena produktu Největší hvězdy fotbalu - 1000 nejlepších fotb... není známa.

 

Popis produktu Největší hvězdy fotbalu - 1000 nejlepších fotbalistů světa: Představujeme vám 1000 největších fotbalových legend minulosti a současnosti. 1000 fotbalistů, kteří tvořili fotbalové dějiny a psali historii tohoto sportu. Shromáždili jsme všechny důležité info... > více informací


Největší hvězdy fotbalu - 1000 nejlepších fotbalistů světa - popis

nahoru

Představujeme vám 1000 největších fotbalových legend minulosti a současnosti. 1000 fotbalistů, kteří tvořili fotbalové dějiny a psali historii tohoto sportu. Shromáždili jsme všechny důležité informace: původ hráčů, jejich pozici v klubu i v národním mužstvu, jejich hráčskou historii i zisky na mistrovstvích světa a další důležitá data. Nejdůležitější je vždy mistrovství světa. Proto jsme připravili přehledný průběh všech dosavadních světových šampionátů. Nahlédnete na všechny hry a na všechny branky. Mimo rámcová data ze všech turnajů zde naleznete i přehled nejlepších hráčů a nejúspěšnějších střelců i mužstev mistrovství světa. V doprovodném textu se pak dozvíte i všechny důležité údaje o rozhodujících okamžicích, o vyvrcholeních hry, o skandálech a kuriozitách.

Druh Sport

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Největší hvězdy fotbalu - 1000 nejlepších fotbalistů světa užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Ostatní knihy, Literatura - umění, Dětská literatura.

Nejlevnější Největší hvězdy fotbalu - 1000 nejlepších fotbalistů světa akční ceny - Levné Největší hvězdy fotbalu - 1000 nejlepších fotbalistů světa

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Největší hvězdy fotbalu - 1000 nejlepších fotbalistů světa stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Největší hvězdy fotbalu - 1000 nejlepších fotbalistů světa najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.