Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Nápady pro miminka - Originální nápady snadno & rychle

Nápady pro miminka - Originální nápady snadno & rychle

Obrázek není k dispozici

Cena produktu Nápady pro miminka - Originální nápady snadno ... není známa.

 

Popis produktu Nápady pro miminka - Originální nápady snadno & rychle: Tato kniha nabízí řadu jednoduchých a rychle realizovatelných nápadů na ty nejoriginálnější dárky pro miminka. K jejich výrobě je potřeba jen pár naprosto běžných předmětů, které lze za rozumnou c... > více informací


Nápady pro miminka - Originální nápady snadno & rychle - popis

nahoru

Tato kniha nabízí řadu jednoduchých a rychle realizovatelných nápadů na ty nejoriginálnější dárky pro miminka. K jejich výrobě je potřeba jen pár naprosto běžných předmětů, které lze za rozumnou cenu sehnat v každém supermarketu, a pak samozřejmě také notná dávka inspirace nebo vlastní fantazie. Nejrůznější hračky, doplňky anebo oblečení – vlastnoručně vyrobený dárek je tím nejlepším způsobem, jak miminko láskyplně přivítat na svět!

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Nápady pro miminka - Originální nápady snadno & rychle užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Ostatní knihy, Blahopřání.

Nejlevnější Nápady pro miminka - Originální nápady snadno & rychle akční ceny - Levné Nápady pro miminka - Originální nápady snadno & rychle

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Nápady pro miminka - Originální nápady snadno & rychle stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Nápady pro miminka - Originální nápady snadno & rychle najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.