Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Nadčasový humanismus - Podracký Vlastimil

Nadčasový humanismus - Podracký Vlastimil

Cena produktu Nadčasový humanismus - Podracký Vlastimil není známa.

 

Popis produktu Nadčasový humanismus - Podracký Vlastimil: Teorie nadčasového humanismu vychází z poznání zásadního zvratu v řízení rozhodujících procesů života naší planety včetně lidských činností. Člověk převzal od přírody ovládání biologických procesů... > více informací


Nadčasový humanismus - Podracký Vlastimil - popis

nahoru

Teorie nadčasového humanismu vychází z poznání zásadního zvratu v řízení rozhodujících procesů života naší planety včetně lidských činností. Člověk převzal od přírody ovládání biologických procesů na celé planetě a začal zásadně ovlivňovat i svůj osud do daleké budoucnosti. Protože lidé jsou nedokonalí tvorové, svoje poslání nekonají dobře a celá biosféra je ohrožena. Změna paradigmatu je tak zásadní a týká se samotné podstaty světa, že všechny současné ideové systémy pozbývají pltnosti. Je nutno se vrátit k přirozeným principům a od nich znovu začít. Přirozené principy potom autor popisuje a určuje další směr ideového vývoje. V něčem se lze vrátit k původnímu prostředí (obroda přirozenosti), v něčem je nutno přijmout nová pravidla života. Vodítkem má být nadčasové myšlení..

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Nadčasový humanismus - Podracký Vlastimil užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Ostatní knihy, Blahopřání.

Nejlevnější Nadčasový humanismus - Podracký Vlastimil akční ceny - Levné Nadčasový humanismus - Podracký Vlastimil

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Nadčasový humanismus - Podracký Vlastimil stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Nadčasový humanismus - Podracký Vlastimil najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.