Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Mozek v plamenech

Mozek v plamenech

Cena produktu Mozek v plamenech není známa.

 

Popis produktu Mozek v plamenech: Kniha obsahuje mentální techniku paměťových háčků pro zlepšení paměti včetně popisu jejího využití v praxi. Zároveň kniha obsahuje 100 mikropovídek psaných právě na základě této metody. Paměťové h... > více informací


Mozek v plamenech - popis

nahoru

Kniha obsahuje mentální techniku paměťových háčků pro zlepšení paměti včetně popisu jejího využití v praxi. Zároveň kniha obsahuje 100 mikropovídek psaných právě na základě této metody. Paměťové háčky jsou jednoduchá mentální technika, která slouží k procvičování a trénování paměti, k rozvoji kreativity a tvořivosti. Technika je velmi rychlá a hravá, proto se dá také označit pojmem mentální aerobik. Princip této techniky je založen na propojení číslic a písmen, respektive na vytváření obrazů k písmenům, která jsou k číslicím podle předem stanoveného sledu přiřazená. Protože málokdo z nás má rád matematiku a čísla, která nám moc neříkají, anglosaská metoda paměťových háčků přiřazuje ke každému číslu písmena a z nich vytvořená slova. Prvních deset čísel má dané písmena a k nim i příslušná jednoslabičná slova. Dvoj a více ciferná čísla pak kopírují těchto prvních deset písmen, například číslo 15 je tvořeno písmeny T a L (neboť 1 má písmeno T, a 5 zase písmeno L). Metoda vychází z angličtiny a v každém jazyce je vytvořena příslušná mutace s písmeny a slovy konkrétního jazyka. Je možné si stanovit svá slova, ale je to zbytečné, když to odborníci již udělali za Vás. A věřte, není snadné, podle všech pravidel taková slova objevit.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Mozek v plamenech užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Ostatní knihy, Blahopřání.

Nejlevnější Mozek v plamenech akční ceny - Levné Mozek v plamenech

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Mozek v plamenech stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Mozek v plamenech najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.