Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Mosty a lávky Středních Čech - Dušan Josef

Mosty a lávky Středních Čech - Dušan Josef

Cena produktu Mosty a lávky Středních Čech - Dušan Josef není známa.

 

Popis produktu Mosty a lávky Středních Čech - Dušan Josef: Ze Soutic je uveden most, který se při povodni zvedá-podobně jako lávka v Berouně nebo část železničního mostu v Kolíně, z Veltrus je most se sfingou nebo jiný s Laudonovým pavilonem, nechybí ani ... > více informací


Mosty a lávky Středních Čech - Dušan Josef - popis

nahoru

Ze Soutic je uveden most, který se při povodni zvedá-podobně jako lávka v Berouně nebo část železničního mostu v Kolíně, z Veltrus je most se sfingou nebo jiný s Laudonovým pavilonem, nechybí ani železobetonový most se čtyřmi sochami živlů z Křince, nová zavěšená lávka ze Strakonic, záplavový mnohaobloukový kamenný most z Loun, z Konopiště je zámecký most, pod jehož oblouky jsou ustájeni medvědi, v Kačině je Platanový most se soškami delfínů. Velké mostní stavby jsou v Dobřichovicích. Z Borovska je snímek velkého dálničního mostu zatopeného v přehradní nádrži. Zmíněny jsou rovněž mosty jezové z Poděbrad, Brandýsa, Nymburka, Kostelce. Nechybějí ani velké mosty dálniční z Poděbrad, Chválovic, velká nová lávka je v Kolíně , nebo památné mosty v Obříství či Kralupech.

Druh Hobby

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Mosty a lávky Středních Čech - Dušan Josef užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Blahopřání, Ostatní knihy.

Nejlevnější Mosty a lávky Středních Čech - Dušan Josef akční ceny - Levné Mosty a lávky Středních Čech - Dušan Josef

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Mosty a lávky Středních Čech - Dušan Josef stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Mosty a lávky Středních Čech - Dušan Josef najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.