Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Milan Nakonečný Sociální psychologie

Milan Nakonečný Sociální psychologie

Cena produktu Milan Nakonečný Sociální psychologie není známa.

 

Popis produktu Milan Nakonečný Sociální psychologie: V novém, přepracovaném a rozšířeném vydání vychází již klasická monografie profesora Nakonečného o osobnostní psychologii, jednom z nejdůležitějších oborů psychologických věd. Ve své práci shromáž... > více informací


Milan Nakonečný Sociální psychologie - popis

nahoru

V novém, přepracovaném a rozšířeném vydání vychází již klasická monografie profesora Nakonečného o osobnostní psychologii, jednom z nejdůležitějších oborů psychologických věd. Ve své práci shromáždil autor množství empirického materiálu, nových poznatků a teorií, vedle tradičních témat oboru, jako jsou typy osobnosti, její psychické vlastnosti či biologické a kulturní určení, najde čtenář i obsáhlé kapitoly o charakteru člověka a motivech jeho jednání nebo o teoriích osobnosti. Psychologové, pedagogové, sociologové, popř. personalisté, sociální pracovníci, manažeři, ale především studenti psychologie i příbuzných humanitních oborů tak dostávají do rukou tematicky ucelené a formálně přístupné dílo – učebnici, umožňující dostatečnou orientaci v problematice a přinášející i řadu podnětů k filozofickým úvahám o člověku. Kniha je vybavena ilustračními obrázky, grafy, tabulkami.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Milan Nakonečný Sociální psychologie užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Blahopřání, Ostatní knihy.

Nejlevnější Milan Nakonečný Sociální psychologie akční ceny - Levné Milan Nakonečný Sociální psychologie

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Milan Nakonečný Sociální psychologie stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Milan Nakonečný Sociální psychologie najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.