Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Microsoft SQL Server 2008

Microsoft SQL Server 2008

Cena produktu Microsoft SQL Server 2008 není známa.

 

Popis produktu Microsoft SQL Server 2008: Výbava nejmodernějšího ze současných řídicích databázových systémů, Microsoft SQL Serveru 2008, a základy nezbytné pro fungování databázových aplikací na jeho platformě již díky této knize nebudou... > více informací


Microsoft SQL Server 2008 - popis

nahoru

Výbava nejmodernějšího ze současných řídicích databázových systémů, Microsoft SQL Serveru 2008, a základy nezbytné pro fungování databázových aplikací na jeho platformě již díky této knize nebudou zapovězeny ani úplným začátečníkům. Pokud s tímto systémem teprve začínáte nebo přecházíte na novou verzi, nejlépe vám pomůže srozumitelný průvodce, který vám vše trpělivě vysvětlí a krok za krokem předvede. Kniha poskytuje praktické pokyny také pro vývoj databázových řešení, která splňují podnikové požadavky. Dozvíte se, jak integrovat data systému SQL Server do svých aplikací, psát dotazy, vytvářet sestavy a zavádět výkonné systémy Business Intelligence. Své vědomosti a dovednosti budete zdokonalovat postupně na praktických příkladech a bez zbytečné teorie.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Microsoft SQL Server 2008 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Ostatní knihy, Literatura - umění, Dětská literatura.

Nejlevnější Microsoft SQL Server 2008 akční ceny - Levné Microsoft SQL Server 2008

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Microsoft SQL Server 2008 stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Microsoft SQL Server 2008 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.