Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Michal Fabian, Emil Spišák: Navrhování a výroba s pomocí CA.. technologií

Michal Fabian, Emil Spišák: Navrhování a výroba s pomocí CA.. technologií

Cena produktu Michal Fabian, Emil Spišák: Navrhování a výrob... není známa.

 

Popis produktu Michal Fabian, Emil Spišák: Navrhování a výroba s pomocí CA.. technologií: Tato kniha je určena všem uživatelům CAD/CAM, ale zejména těm, kteří svůj život spojili s prací v SW CATIA (Computer-Aided Three-Dimensional Interactive Application). Těm, kteří s modelováním začí... > více informací


Michal Fabian, Emil Spišák: Navrhování a výroba s pomocí CA.. technologií - popis

nahoru

Tato kniha je určena všem uživatelům CAD/CAM, ale zejména těm, kteří svůj život spojili s prací v SW CATIA (Computer-Aided Three-Dimensional Interactive Application). Těm, kteří s modelováním začínají a zároveň se chtějí dozvědět něco více o správných postupech tvorby modelů, ale i těm, kteří jsou již v modelovaní doma a chtějí se zdokonalit v obrábění. Autoři mysleli i na ty, které zajímá ovlivnění kvality zpracování povrchu nastavením CAM parametrů. Text je tématicky rozdělen, jak z názvu vyplývá na CAD a CAM, i když velmi dobře víme, že oba jsou velmi úzce propojeny a dnes již těžko rozlišovat co je ještě konstrukce a kde už začíná technologie. Jednoduše CADový konstruktér již při tvorbě modelu musí znát základy korektnosti vytvořené geometrie vhodné pro CAM a také technolog se musí vyznat v topologii vytvořeného modelu, aby mohl optimálně vygenerovat data pro dráhu nástroje CNC frézky. Tedy, tak jak se vedou diskuse, zda design patří do rukou umělcům nebo technikům, tak se začínají vést diskuse, kdo je konstruktér a kdo technolog. V této skupině lidí se začíná vyskytovat pojem CA.. gramotnost. A CA.. gramotnost by se měla vyžadovat resp. už se vyžaduje od každého absolventa strojní fakulty..

Obsah

Důležitost CA.. gramotnosti v současné praxi
Základní přístupy návrhu součástí v prostředí Part Design – objemové modelování
Základní přístupy návrhu tvarů v prostředí Generative Shape Design – povrchové modelování

CA.. technologie a obrábění pomocí CNC techniky

Výroba formy pro výlisek z plastu
Analýza možností ovlivnění kvality povrchu vybraných typů ploch parametry CAM systémů

CA.. gramotnost – požadavek na absolventy strojních fakult ucházejících se o práci v automobilovém průmyslu
Závěr
Použité symboly a označení

Počet stran: 398 stran
Vazba: brožovaná vazba
Rozměr: 147×210 mm
Hmotnost: 630 g
Jazyk: český jazyk
ISBN: 9788085825657
Rok vydání: 2009

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Michal Fabian, Emil Spišák: Navrhování a výroba s pomocí CA.. technologií užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Ostatní knihy, Blahopřání.

Nejlevnější Michal Fabian, Emil Spišák: Navrhování a výroba s pomocí CA.. technologií akční ceny - Levné Michal Fabian, Emil Spišák: Navrhování a výroba s pomocí CA.. technologií

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Michal Fabian, Emil Spišák: Navrhování a výroba s pomocí CA.. technologií stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Michal Fabian, Emil Spišák: Navrhování a výroba s pomocí CA.. technologií najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.