Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Martin Berdych: Financování akvizic v právním řádu ČR

Martin Berdych: Financování akvizic v právním řádu ČR

Cena produktu Martin Berdych: Financování akvizic v právním ... není známa.

 

Popis produktu Martin Berdych: Financování akvizic v právním řádu ČR: Kniha, která se Vám dostává do rukou, analyzuje současnou právní úpravu obchodních společností a jejich fůzí, zabývá se právní problematikou finanční asistence a samozřejmě také úvěrem a jeho zaji... > více informací


Martin Berdych: Financování akvizic v právním řádu ČR - popis

nahoru

Kniha, která se Vám dostává do rukou, analyzuje současnou právní úpravu obchodních společností a jejich fůzí, zabývá se právní problematikou finanční asistence a samozřejmě také úvěrem a jeho zajištěním. Všechny tyto oblasti jsou přitom propojeny společným jmenovatelem, kterým je právní úprava financování akvizic. Kniha se věnuje zejména klasickým vnitrostátním akvizicím, uskutečněným převodem majoritního podílu obchodního podílu či akcií, ale zamýšlí se i nad přeshraničními aspekty (včetně přeshraničních fúzí) a nad alternativními formami akvizic (prodej podniku či převod činnosti).

Počet stran: 217 stran
Vazba: brožovaná vazba
Rozměr: 170×240 mm
Hmotnost: 390 g
Jazyk: český jazyk
ISBN: 9788074180217
Rok vydání: 2009

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Martin Berdych: Financování akvizic v právním řádu ČR užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Ostatní knihy, Křížovky a hry.

Nejlevnější Martin Berdych: Financování akvizic v právním řádu ČR akční ceny - Levné Martin Berdych: Financování akvizic v právním řádu ČR

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Martin Berdych: Financování akvizic v právním řádu ČR stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Martin Berdych: Financování akvizic v právním řádu ČR najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.