Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Marta Munzarová: Eutanazie, nebo paliativní péče?

Marta Munzarová: Eutanazie, nebo paliativní péče?

Cena produktu Marta Munzarová: Eutanazie, nebo paliativní péče? není známa.

 

Popis produktu Marta Munzarová: Eutanazie, nebo paliativní péče?: Otázky života a smrti se pro současného člověka vůbec nestaly lehčími nebo méně významnými, než byly pro všechny generace před námi. Kniha prof. MUDr. Marty Munzarové, CSc., však není jen knihou o... > více informací


Marta Munzarová: Eutanazie, nebo paliativní péče? - popis

nahoru

Otázky života a smrti se pro současného člověka vůbec nestaly lehčími nebo méně významnými, než byly pro všechny generace před námi. Kniha prof. MUDr. Marty Munzarové, CSc., však není jen knihou o smrti a umírání, je spíše knihou o životě člověka a jeho důstojnosti. Je výjimečným příspěvkem do současné diskuse o eutanazii a také o postavení a významu paliativní léčby i životní závěrečné péče. Autorka se nevyhýbá žádné těžké otázce, odpovídá s osobní statečností, srozumitelně, poctivě a pravdivě. Kniha je určena lékařům a pracovníkům všech zdravotnických oborů i nejširší veřejnosti.


108 stran
český jazyk


Jazyk: český jazyk
Rok vydání: 2005

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Marta Munzarová: Eutanazie, nebo paliativní péče? užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Blahopřání, Ostatní knihy.

Nejlevnější Marta Munzarová: Eutanazie, nebo paliativní péče? akční ceny - Levné Marta Munzarová: Eutanazie, nebo paliativní péče?

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Marta Munzarová: Eutanazie, nebo paliativní péče? stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Marta Munzarová: Eutanazie, nebo paliativní péče? najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.