Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Marková Monika Sestra a pacient v paliativní péči

Marková Monika Sestra a pacient v paliativní péči

Cena produktu Marková Monika Sestra a pacient v paliativní péči není známa.

 

Popis produktu Marková Monika Sestra a pacient v paliativní péči: První publikace na českém trhu o problematice práce sestry s terminálně nemocnými lidmi, která nabízí informace o důležitosti reflexe a supervize této profese v ČR. Autorka se záměrně na prvním mí... > více informací


Marková Monika Sestra a pacient v paliativní péči - popis

nahoru

První publikace na českém trhu o problematice práce sestry s terminálně nemocnými lidmi, která nabízí informace o důležitosti reflexe a supervize této profese v ČR. Autorka se záměrně na prvním místě zabývá sestrou, jejími osobnostními předpoklady, zralostí či profesním růstem a zároveň se věnuje smyslu, úspěchům, cílům a dobré praxi v palitativní péči.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Marková Monika Sestra a pacient v paliativní péči užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Blahopřání, Ostatní knihy.

Nejlevnější Marková Monika Sestra a pacient v paliativní péči akční ceny - Levné Marková Monika Sestra a pacient v paliativní péči

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Marková Monika Sestra a pacient v paliativní péči stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Marková Monika Sestra a pacient v paliativní péči najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.