Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Markéta Šauerová: Speciální pedagogika v praxi - Komplexní péče o děti se SPUCH

Markéta Šauerová: Speciální pedagogika v praxi - Komplexní péče o děti se SPUCH

Cena produktu Markéta Šauerová: Speciální pedagogika v praxi... není známa.

 

Popis produktu Markéta Šauerová: Speciální pedagogika v praxi - Komplexní péče o děti se SPUCH: Děti se specifickými poruchami učení a chování (SPUCH) tvoří dlouhodobě nejpočetnější skupinu zdravotně postižených žáků integrovaných v běžných školách. Přestože se jejich potíže zpravidla projev... > více informací


Markéta Šauerová: Speciální pedagogika v praxi - Komplexní péče o děti se SPUCH - popis

nahoru

Děti se specifickými poruchami učení a chování (SPUCH) tvoří dlouhodobě nejpočetnější skupinu zdravotně postižených žáků integrovaných v běžných školách. Přestože se jejich potíže zpravidla projeví především v souvislosti s osvojováním základních školních dovedností, je dnes více než jasné, že se promítají také do dalších oblastí školní výuky a do oblasti sociálních vztahů. Základní předností publikace je především komplexní pojetí problematiky péče o děti se SPUCH, na současném trhu takto pojatá publikace chybí. S pomocí knihy získají čtenáři ucelený přehled o dané problematice a zároveň lépe porozumí situaci dítěte se SPUCH a budou umět volit vhodné výchovně-vzdělávací postupy ke zmírnění stávajících obtíží dětí a k zamezení vzniku obtíží dalších. Kniha je určená studentům pedagogických věd a psychologie na SŠ i VŠ, začínajícím speciálním pedagogům, poradenským a školním psychologům, učitelům prvního i druhého stupně a také rodičům a prarodičům dětí se SPUCH.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Markéta Šauerová: Speciální pedagogika v praxi - Komplexní péče o děti se SPUCH užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Ostatní knihy, Blahopřání.

Nejlevnější Markéta Šauerová: Speciální pedagogika v praxi - Komplexní péče o děti se SPUCH akční ceny - Levné Markéta Šauerová: Speciální pedagogika v praxi - Komplexní péče o děti se SPUCH

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Markéta Šauerová: Speciální pedagogika v praxi - Komplexní péče o děti se SPUCH stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Markéta Šauerová: Speciální pedagogika v praxi - Komplexní péče o děti se SPUCH najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.