Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Marek Fryšták: Hospodářská kriminalita

Marek Fryšták: Hospodářská kriminalita

Cena produktu Marek Fryšták: Hospodářská kriminalita není známa.

 

Popis produktu Marek Fryšták: Hospodářská kriminalita: Publikace “Hospodářská kriminalita z pohledu teorie a praxe”, si klade za cíl seznámit čtenáře se zpracovávanou problematikou takovým způsobem, aby dané téma bylo z hlediska obsahu a kvantity posk...  Více informací


Marek Fryšták: Hospodářská kriminalita - popis

Publikace “Hospodářská kriminalita z pohledu teorie a praxe”, si klade za cíl seznámit čtenáře se zpracovávanou problematikou takovým způsobem, aby dané téma bylo z hlediska obsahu a kvantity poskytnutých informací srozumitelné pro širší neprávnickou veřejnost, které je tato určena. Základem publikace jsou kapitoly věnující se hospodářské kriminalitě z hlediska hmotněprávního, procesněprávního, kriminalistického a kriminologického. Doplňkem jsou základní statistické údaje související s hospodářskou kriminalitou, vzorové otázky k vypracování odborných vyjádření a znaleckých posudků v oboru ekonomika, seznam použitých právních předpisů, se kterými je třeba v rámci rozboru jednotlivých skutkových podstat spadajících do hospodářské kriminality pracovat a seznam použité literatury.

Počet stran: 208 stran
Vazba: brožovaná vazba
Rozměr: 175×250 mm
Hmotnost: 360 g
Jazyk: český jazyk
ISBN: 8087071182
Rok vydání: 2007

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Marek Fryšták: Hospodářská kriminalita užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Ostatní knihy nebo Audioknihy, Křížovky a hry, Beletrie.