Mamuti

Cena produktu Mamuti není známa.

 

Popis produktu Mamuti: Kniha: Adrian. Paul Lister; Bahn: MamutiObři doby ledové Mamuti vážili stejně jako 130 lidí, byli vysocí jako domy a po mnoho let byli dominantním druhem této planety. Je zvláštní, že tolik v čase... > více informací


Mamuti - popis

nahoru

Kniha: Adrian. Paul Lister; Bahn: MamutiObři doby ledové Mamuti vážili stejně jako 130 lidí, byli vysocí jako domy a po mnoho let byli dominantním druhem této planety. Je zvláštní, že tolik v čase vzdáleným dinosaurům věnujeme množství pozornosti, avšak mamuti, z jejichž historie se můžeme dozvědět mnohé z historie našeho vlastního druhu, zůstávají nespravedlivě v pozadí našeho zájmu. Tato kniha odhaluje jejich úžasnou historii pomocí archeologických vykopávek, geologických nálezů a vědeckých teorií z celého světa. Autoři oddělují mýty od prokázaných faktů a vedou nás na místa nejnovějších objevů. Knihu doprovází úžasné barevné ilustrace a fotografie artefaktů a fosilií, stejně jako odborný, ale srozumitelný text. Její součástí je také slovník odborných pojmů, mapy archeologických nálezů z celého světa a průvodce po muzeích a sbírkách.

Výrobce Mladá Fronta
Druh Přírodní vědy

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Mamuti užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Ostatní knihy, Literatura - umění, Dětská literatura.

Nejlevnější Mamuti akční ceny - Levné Mamuti

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Mamuti stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Mamuti najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.