Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Magický svět Flash MX 2004

Magický svět Flash MX 2004

Cena produktu Magický svět Flash MX 2004 není známa.

 

Popis produktu Magický svět Flash MX 2004: Dvojice autorů za přispění dalších významných představitelů flashovské komunity připravila zajímavou knihu. Zajímavou, ale také rozporuplnou. Pokud hledáte základní učebnici Flashe MX 2004 nebo úv... > více informací


Magický svět Flash MX 2004 - popis

nahoru

Dvojice autorů za přispění dalších významných představitelů flashovské komunity připravila zajímavou knihu. Zajímavou, ale také rozporuplnou. Pokud hledáte základní učebnici Flashe MX 2004 nebo úvod do ActionScriptu, zvolte něco jiného. Běžte od této knihy rychle pryč. Pokud ale chcete vidět, jak přistupují k Flashi profesionálové, pokud vás zajímá, co vše a jak se dá v poslední verzi Flashe tvořit, máte v rukou tu správnou knihu. Podstatou zde není výuka a dodržování všech možných zásad, pravidel a doporučení pro správný "vývojářský styl", důraz je kladen na řešení problému s hlubokou znalostí věci. Postupy každého ze spoluautorů jsou do značné míry osobité - a troufnu si říci, že by se daly v některých případech upravit a možná vylepšit -, vždy jsou ale přímočaré a elegantně řešící podstatu věci. Desítka autorů připravila celkem 12 projektů, které se zabývají nejrůznější problematikou. V knize se ale autoři podrobně věnují vždy jenom hlavnímu problému a jeho řešení za použití ActionScriptu, nezabývají se již běžnými postupy, které by měl i mírně pokročilý uživatel Flashe zvládnout sám.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Magický svět Flash MX 2004 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Blahopřání, Ostatní knihy.

Nejlevnější Magický svět Flash MX 2004 akční ceny - Levné Magický svět Flash MX 2004

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Magický svět Flash MX 2004 stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Magický svět Flash MX 2004 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.