Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Lžička plná cukru……oslaďte si výchovu zábavou a fantazií!

Lžička plná cukru……oslaďte si výchovu zábavou a fantazií!

Obrázek není k dispozici

Cena produktu Lžička plná cukru……oslaďte si výchovu zábavou ... není známa.

 

Popis produktu Lžička plná cukru……oslaďte si výchovu zábavou a fantazií!: 150 praktických rad a nevšedních triků při výchově dětí Vyzkoušejte pestrou paletu inspirativních návodů Zjednodušte si život s dětmi Čekají vás šedé deštivé dny, oslava dětských narozenin nebo dl... > více informací


Lžička plná cukru……oslaďte si výchovu zábavou a fantazií! - popis

nahoru

150 praktických rad a nevšedních triků při výchově dětí Vyzkoušejte pestrou paletu inspirativních návodů Zjednodušte si život s dětmi Čekají vás šedé deštivé dny, oslava dětských narozenin nebo dlouhá cesta autem? Sabine Bohlmannová má pro každou situaci mnoho nápadů, které dětem i dospělým přinesou spoustu radosti! Jako dvojnásobná máma přichází namísto kárání se Lžičkou plnou cukru. Vyzkoušejte osvědčené triky a oslaďte sobě i dětem denní rutinu. Pomohou vám ponožkové strašidýlko, létající koberec, mluvící zubní kartáček nebo šuplík na ošklivá slůvka. Užijete si s dětmi a jen tak mimochodem, hravou formou, prosadíte své zásady.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Lžička plná cukru……oslaďte si výchovu zábavou a fantazií! užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Ostatní knihy, Blahopřání.

Nejlevnější Lžička plná cukru……oslaďte si výchovu zábavou a fantazií! akční ceny - Levné Lžička plná cukru……oslaďte si výchovu zábavou a fantazií!

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Lžička plná cukru……oslaďte si výchovu zábavou a fantazií! stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Lžička plná cukru……oslaďte si výchovu zábavou a fantazií! najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.