Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Lodě : 5 000 let námořních dobrodružství Lavery

Lodě : 5 000 let námořních dobrodružství Lavery

Obrázek není k dispozici

Cena produktu Lodě : 5 000 let námořních dobrodružství Lavery není známa.

 

Popis produktu Lodě : 5 000 let námořních dobrodružství Lavery: Od doby, kdy se lidé poprvé vydali na moře, měly lodě mimořádný vliv na dějiny. Kniha Lodě líčí drama, nádheru, krásu i vzrušení tohoto podivuhodného příběhu a dokumentuje staletí objevů, smělých ... > více informací


Lodě : 5 000 let námořních dobrodružství Lavery - popis

nahoru

Od doby, kdy se lidé poprvé vydali na moře, měly lodě mimořádný vliv na dějiny. Kniha Lodě líčí drama, nádheru, krásu i vzrušení tohoto podivuhodného příběhu a dokumentuje staletí objevů, smělých činů, ale i konfliktů. Poskytuje ucelený, skvěle obrazově dokumentovaný přehled lidských úspěchů na vlnách i pod nimi. Obsahuje však nejen podmanivé líčení úžasných dobrodružství, ale také poskytuje nesmírně zajímavé technické údaje. Speciální oddíly v celé knize přinášejí ilustrované profily hlavních typů lodí od starověkých galér až po moderní bitevní lodě. Další rubriky nás zavádějí přímo na palubu i do podpalubí širokého rejstříku plavidel. Vydejte se na vzrušující cestu námořní minulostí lidstva!

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Lodě : 5 000 let námořních dobrodružství Lavery užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Ostatní knihy, Blahopřání.

Nejlevnější Lodě : 5 000 let námořních dobrodružství Lavery akční ceny - Levné Lodě : 5 000 let námořních dobrodružství Lavery

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Lodě : 5 000 let námořních dobrodružství Lavery stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Lodě : 5 000 let námořních dobrodružství Lavery najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.