Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Kvalitní partnerské vztahy

Kvalitní partnerské vztahy

Cena produktu Kvalitní partnerské vztahy není známa.

 

Popis produktu Kvalitní partnerské vztahy: Kniha Kvalitní partnerské vztahy má za cíl pomoci nám při budování partnerských vztahů, protože se až nezdravě velké množství vztahů rozpadá a manželství rozvádí. V knize naleznete konkrétní rady ... > více informací


Kvalitní partnerské vztahy - popis

nahoru

Kniha Kvalitní partnerské vztahy má za cíl pomoci nám při budování partnerských vztahů, protože se až nezdravě velké množství vztahů rozpadá a manželství rozvádí. V knize naleznete konkrétní rady a návody, jak vztahy navazovat, rozvíjet i kultivovat, chcete-li, aby Vám přinášely spokojenost a klid, ale také se v ní dočtete, jak můžete problémům ve vztazích předcházet. Autorka se v knize věnuje také oblasti komunikace, s níž máme v životě též nemalé problémy, kde naznačuje, jak bychom měli v jednotlivých situacích s druhými jednat, aby se naše vztahy s nimi začaly zlepšovat.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Kvalitní partnerské vztahy užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Blahopřání, Ostatní knihy.

Nejlevnější Kvalitní partnerské vztahy akční ceny - Levné Kvalitní partnerské vztahy

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Kvalitní partnerské vztahy stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Kvalitní partnerské vztahy najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.