Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Kompozice v digitální fotografii

Kompozice v digitální fotografii

Cena produktu Kompozice v digitální fotografii není známa.

 

Popis produktu Kompozice v digitální fotografii: Chcete, aby každá vaše fotografie vynikla mezi stovkami jiných a působila na diváka tak, jak má? Pokuste se vylepšit kompozici svých snímků! V této knize se seznámíte jak s klasickými pravidly kom... > více informací


Kompozice v digitální fotografii - popis

nahoru

Chcete, aby každá vaše fotografie vynikla mezi stovkami jiných a působila na diváka tak, jak má? Pokuste se vylepšit kompozici svých snímků! V této knize se seznámíte jak s klasickými pravidly kompozice, která vycházejí z letité tradice malířského umění, tak i s moderním pojetím vnímání fotografického obrazu. Autor vám na svých fotografiích ukáže, jak která kompozice působí i jak nechat vyniknout důležitý prvek snímku, třeba i za cenu porušení těchto pravidel.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Kompozice v digitální fotografii užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Blahopřání, Ostatní knihy.

Nejlevnější Kompozice v digitální fotografii akční ceny - Levné Kompozice v digitální fotografii

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Kompozice v digitální fotografii stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Kompozice v digitální fotografii najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.