Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Kolektiv autorů: Denní osvětlení a oslunění budov

Kolektiv autorů: Denní osvětlení a oslunění budov

Cena produktu Kolektiv autorů: Denní osvětlení a oslunění budov není známa.

 

Popis produktu Kolektiv autorů: Denní osvětlení a oslunění budov:    V posledních desetiletích (zvláště pak za dob minulého režimu) se velmi často budovaly prostory s malým podílem denního světla a naopak s velkým podílem osvětlení umělého. Ukázalo se však, že n... > více informací


Kolektiv autorů: Denní osvětlení a oslunění budov - popis

nahoru

   V posledních desetiletích (zvláště pak za dob minulého režimu) se velmi často budovaly prostory s malým podílem denního světla a naopak s velkým podílem osvětlení umělého. Ukázalo se však, že nedostatek denního světla nepůsobí dobře na lidský organismus a je tedy žádoucí, aby bylo denního světla v budovách více. Trend tedy nyní jednoznačně směřuje k výstavbě budov s dostatkem denního světla a jeho citlivému doplnění osvětlením umělým.

Počet stran: 276 stran
Vazba: brožovaná vazba
Rozměr: 165×225 mm
Hmotnost: 450 g
Jazyk: český jazyk
ISBN: 8086517330
Rok vydání: 2002

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Kolektiv autorů: Denní osvětlení a oslunění budov užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Ostatní knihy, Blahopřání.

Nejlevnější Kolektiv autorů: Denní osvětlení a oslunění budov akční ceny - Levné Kolektiv autorů: Denní osvětlení a oslunění budov

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Kolektiv autorů: Denní osvětlení a oslunění budov stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Kolektiv autorů: Denní osvětlení a oslunění budov najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.