Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

KOBLIHA, ELISCHER, HOCHMAN, HUNJAN-KOBLIHOVÁ, TULÁČEK Náhrada škody

KOBLIHA, ELISCHER, HOCHMAN, HUNJAN-KOBLIHOVÁ, TULÁČEK Náhrada škody

Cena produktu KOBLIHA, ELISCHER, HOCHMAN, HUNJAN-KOBLIHOVÁ, ... není známa.

 

Popis produktu KOBLIHA, ELISCHER, HOCHMAN, HUNJAN-KOBLIHOVÁ, TULÁČEK Náhrada škody: Nejprve se autoři věnují občanskému zákoníku, který je základem této úpravy. Pojednávají jak o obecné úpravě, tak o jednotlivých případech odpovědnosti zvláštní. Pak výklad přechází ke zvláštní úp... > více informací


KOBLIHA, ELISCHER, HOCHMAN, HUNJAN-KOBLIHOVÁ, TULÁČEK Náhrada škody - popis

nahoru

Nejprve se autoři věnují občanskému zákoníku, který je základem této úpravy. Pojednávají jak o obecné úpravě, tak o jednotlivých případech odpovědnosti zvláštní. Pak výklad přechází ke zvláštní úpravě v obchodním zákoníku a v zákoníku práce. Svoje specifika má náhrada škody ve sporech vzniklých v důsledku ohrožení nebo porušení průmyslového vlastnictví.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu KOBLIHA, ELISCHER, HOCHMAN, HUNJAN-KOBLIHOVÁ, TULÁČEK Náhrada škody užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Ostatní knihy, Blahopřání.

Nejlevnější KOBLIHA, ELISCHER, HOCHMAN, HUNJAN-KOBLIHOVÁ, TULÁČEK Náhrada škody akční ceny - Levné KOBLIHA, ELISCHER, HOCHMAN, HUNJAN-KOBLIHOVÁ, TULÁČEK Náhrada škody

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější KOBLIHA, ELISCHER, HOCHMAN, HUNJAN-KOBLIHOVÁ, TULÁČEK Náhrada škody stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější KOBLIHA, ELISCHER, HOCHMAN, HUNJAN-KOBLIHOVÁ, TULÁČEK Náhrada škody najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.