Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Karel Schelle, Jaromír Tauchen: Obchodní kodexy

Karel Schelle, Jaromír Tauchen: Obchodní kodexy

Cena produktu Karel Schelle, Jaromír Tauchen: Obchodní kodexy není známa.

 

Popis produktu Karel Schelle, Jaromír Tauchen: Obchodní kodexy: Soubor obchodních kodexů tvoří další sbírku v řadě komentovaných monotematických pramenů práva a navazuje tak na kodexy občanské. Stejně jako občanské kodexy sbírka má sloužit pro potřeby jak stud... > více informací


Karel Schelle, Jaromír Tauchen: Obchodní kodexy - popis

nahoru

Soubor obchodních kodexů tvoří další sbírku v řadě komentovaných monotematických pramenů práva a navazuje tak na kodexy občanské. Stejně jako občanské kodexy sbírka má sloužit pro potřeby jak studentů, tak dalších badatelů v oblasti dějin soukromého práva.

Počet stran: 900 stran
Vazba: brožovaná vazba
Rozměr: 176×250 mm
Hmotnost: 1110 g
Jazyk: český jazyk
ISBN: 9788074180743
Rok vydání: 2010

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Karel Schelle, Jaromír Tauchen: Obchodní kodexy užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Blahopřání, Ostatní knihy.

Nejlevnější Karel Schelle, Jaromír Tauchen: Obchodní kodexy akční ceny - Levné Karel Schelle, Jaromír Tauchen: Obchodní kodexy

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Karel Schelle, Jaromír Tauchen: Obchodní kodexy stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Karel Schelle, Jaromír Tauchen: Obchodní kodexy najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.