Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Josef Adamec, Jindřich Kocáb: Letadlové motory

Josef Adamec, Jindřich Kocáb: Letadlové motory

Cena produktu Josef Adamec, Jindřich Kocáb: Letadlové motory není známa.

 

Popis produktu Josef Adamec, Jindřich Kocáb: Letadlové motory: Publikace má za úkol seznámit čtenáře s principy práce, konstrukce, provozu a údržby motorů pístových i proudových. Letectví od doby svého vzniku až po dnešní dny prodělalo a stále prodělává bouřl...  Více informací


Josef Adamec, Jindřich Kocáb: Letadlové motory - popis

Publikace má za úkol seznámit čtenáře s principy práce, konstrukce, provozu a údržby motorů pístových i proudových. Letectví od doby svého vzniku až po dnešní dny prodělalo a stále prodělává bouřlivý rozvoj. Jedinou cestou, jak se podílet na tomto rozvoji je mít dostatek teoretických i praktických poznatků, mít dostatek chuti neustále poznávat nové myšlenky, principy a výsledky výzkumu. Proto se setkáváte v této publikaci s řadou zákonů a pouček formulovaných matematicky a vypadajících na první pohled příliš teoreticky. Je to však jen otázka bližšího seznámení se s těmito zákony, abyste pochopili, že se jedná o nejrozšířenější přírodní zákony a pochody, o přeměnu jedné formy energie v druhou.

Cílem této publikace je seznámit čtenáře s teoretickými základy pracovních pochodů v motorech, se základy konstrukce jednotlivých detailů motorů, jejich soustav i celých motorů. Publikace je určena nejšíršímu okruhu zájemců o letectví, pohonné jednotky a je doporučenou pomůckou pro vykonání zkoušek na ÚCL dle zkušebních osnov Os 4, Os 10, JAR-FCL 1 a v budoucnu i dle JAR 66.

Počet stran: 175 stran
Vazba: brožovaná vazba
Rozměr: 210×295 mm
Hmotnost: 600 g
Jazyk: český jazyk
ISBN: 8086116549
Rok vydání: 2008

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Josef Adamec, Jindřich Kocáb: Letadlové motory užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Ostatní knihy nebo Audioknihy, Křížovky a hry, Beletrie.