Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Jiřina Šiklová: Dopisy vnučce

Jiřina Šiklová: Dopisy vnučce

Cena:

od 137 Kč do 144 Kč

Hlídat cenu

Popis produktu Jiřina Šiklová: Dopisy vnučce: Nová knížka socioložky Jiřiny Šiklové, koncipovaná jako dopisy staromilské babičky dospívající vnučce, je poučenou a přitom dokonale srozumitelnou formou dialogu mezi generacemi. Dopisy jsou sice ... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Všechny obchody

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost
     
Pokud máte zkušenost s obchodem Martinus.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Martinus.cz popsal.
+ doprava: 49 Kč
23. 6. 2020
     
Pokud máte zkušenost s obchodem Motiv Press s.r.o., budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Motiv Press s.r.o. popsal.
Skladem

Jiřina Šiklová: Dopisy vnučce - popis

nahoru

Nová knížka socioložky Jiřiny Šiklové, koncipovaná jako dopisy staromilské babičky dospívající vnučce, je poučenou a přitom dokonale srozumitelnou formou dialogu mezi generacemi. Dopisy jsou sice adresovány mladým lidem, ale jsou určeny i lidem starým, tedy „babičkám“. Cílevědomě ukazují na kontinuitu generací a snaží se vytvářet mezi nimi porozumění: aby mladí trochu chápali, jak uvažuje stará generace, a naopak, aby si staří uvědomovali, co se asi děje v mladých. Autorka – babička píše přitom naprosto konkrétně (i když ze sociálně psychologického a sociologického hlediska) o nejrůznějších tématech: O tom, že i dnešní staří lidé byli kdysi mladí a měli podobné problémy jako dnešní mladí... O tom, že zamilovanost ještě není láska… O časopisech pro dívky… O tom, že zmatky dospívání prožívají taky kluci… O emancipaci a rovnosti muže a ženy… O vztahu k mamince i k otci, k sourozencům vlastním i nevlastním…O smyslu života a co to všechno znamená.Obrázky k textu nakreslila autorčina „nefiktivní“ vnučka.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Jiřina Šiklová: Dopisy vnučce užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Blahopřání, Ostatní knihy.

Nejlevnější Jiřina Šiklová: Dopisy vnučce akční ceny - Levné Jiřina Šiklová: Dopisy vnučce

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Jiřina Šiklová: Dopisy vnučce stojí 137 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Jiřina Šiklová: Dopisy vnučce najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.