Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Jiří Vodrážka, Boris Šimák: Digitální účastnické přípojky xDSL - Díl 2.

Jiří Vodrážka, Boris Šimák: Digitální účastnické přípojky xDSL - Díl 2.

Cena produktu Jiří Vodrážka, Boris Šimák: Digitální účastnic... není známa.

 

Popis produktu Jiří Vodrážka, Boris Šimák: Digitální účastnické přípojky xDSL - Díl 2.: Publikace je určena všem zájemcům o telekomunikační techniku, odborníkům z oboru IT a je vhodná jako podpůrný text pro studenty středních i vysokých škol se zaměřením na sdělovací techniku. Navazu... > více informací


Jiří Vodrážka, Boris Šimák: Digitální účastnické přípojky xDSL - Díl 2. - popis

nahoru

Publikace je určena všem zájemcům o telekomunikační techniku, odborníkům z oboru IT a je vhodná jako podpůrný text pro studenty středních i vysokých škol se zaměřením na sdělovací techniku. Navazuje na první díl, který uvedl přehled přístupových sítí, metod, přenosu a základní vlastnosti přípojek HDSL, SHDSL, ADSL a VDSL. Druhý díl podrobně rozebírá vlastnosti metalických vedení, modely přeslechů a teoretickou informační propustnost přípojek. Přidává informace o přípojkách druhé generace ADSL2/2+ a VDSL2. Vedle toho přináší řadu praktických informací pro zajištění spektrální kompatility xDSL systémů a shrnuje metodiku měření a testování na xDSL přípojkách.

Počet stran: 156 stran
Vazba: brožovaná vazba
Rozměr: 145×210 mm
Hmotnost: 210 g
Jazyk: český jazyk
ISBN: 8086645169
Rok vydání: 2008

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Jiří Vodrážka, Boris Šimák: Digitální účastnické přípojky xDSL - Díl 2. užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Ostatní knihy, Blahopřání.

Nejlevnější Jiří Vodrážka, Boris Šimák: Digitální účastnické přípojky xDSL - Díl 2. akční ceny - Levné Jiří Vodrážka, Boris Šimák: Digitální účastnické přípojky xDSL - Díl 2.

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Jiří Vodrážka, Boris Šimák: Digitální účastnické přípojky xDSL - Díl 2. stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Jiří Vodrážka, Boris Šimák: Digitální účastnické přípojky xDSL - Díl 2. najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.